POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

soutěže

Bleskovka 02

1. března 2014 v 11:40 | Samari
S narozeninovou tématikou. Yay! ^^
Jsem ráda že jsem jí stihla napsat pře odjezdem :).


1) Velká párty/ Oslava v úzkém kruhu přátel
2) Dort/Pizza
3) Drahé dary/dárek který opravdu potěší
4) Společenské oblečení/mírné formální/hadry do školy
5) Vyplnilo se ti někdy přání které jsi si přála u sfoukávání svíček?
6) Aspirace (Ts2) / Celoživotní štěstí (Ts3) *
7) Pořádáte simíkovi oslavy s kamarády nebo jen v kruhu rodiny?
8) Máte dodatek po setmění? Uspořádala jsi někdy simovi oslavu v klubu?


*Ti kdo hrají jak trojku a dvojku pochopí. Zajímá mě který systém se vám líbí víc. Fungují podobně, za splněná simíkova přání dostáváte Aspiraci nebo celoživotní štěstí. Pokud dosáhnete určité míry, můžete si za něj koupit odměnu. A tady přichází změna. Zatímco ve dvojce jsou to "kouzelné" předměty tak ve trojce jsou to spíš výhody a drobná privilegia.

Rozdíl je i v tom že ve dvojce vám za splněné obavy aspiraci snižují, a když dosáhnete opravdu nízkého stupně aspiraci, simík se zblázní a přiletí za ním psychiatr :D. Ve trojce na to co si simík přeje můžete zvysoka kašlat a nic jako obavy tam není. Ale zase si můžete vybrat jaké jeho přání se vám líbí a na to se zaměřit a ostatní odmítnout.Beru všechny co vyplní. Můžete si vybrat diplom nebo reklamu na týden tady na blogu ^^

Bleskovka 01

3. února 2014 v 14:55 | Samari

Jaká byla škola po prodlouženém víkendu? U mě docela ok, ale byla jsem totálně unavená, protože jsme byly včera na horách. Učím se na snowboardu. Jízda je fajn ale vlek....Achjo. Než jsem se dostala nahoru tak jsem třikrát spadla, a jednou ho dokonce kvůli mě zastavily xD. No co, třeba to příště bude lepší.
Teď k bleskovce. Pravidla asi každý zná, jednoduše odpovíte. Pro první tři bude diplom. Je to první bleskovka co pořádám takže snad to bude fajn. To jen tak pro zpestření. A teď už k otázkám.

1) Oblíbený předmět ve škole (a jelikož se přestávky neznámkují, tak je neuznávám :D)
2) Neoblíbený předmět
3) Hraješ the sims?
4) Jak si se k simíkům dostala?
5) Dáváš anglická jména a příjmení (např. Angie Lobbi)?
6) Downloady Ano/Ne
7) Jsi na tomhle blogu poprvé?
8) Vychází tvoje přezdívka z tvého jména? (moje ne, je to zdrobnělina jednoho finského jména)
9) Co chceš na diplom (můžeš nechat na mě)
10) Závěrečná otázka: Jablka nebo hrušky?


Podivné otázky, já vím. Nic lepšího mě nenapadlo. Krom těch jablek a hrušek takové všeobecné věci. Samozřejmně pokud jste hráči the sims. Jinak to pro Vás moc není :/. Snad jste se bavili :)


 
 

Reklama
Reklama