POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

moje články

Na čem zrovna dělám?

28. srpna 2014 v 9:07 | Samari

  1. Budu muset promazat složku downloads takže uvidíme jak to se simíky bude vypadat dál. Protože můj noťas to těžce nezvládá
  2. Byla jsem včera na dobrém filmu. Pokud chcet jít v nejbližší době do kina a nevíte na co, tak doporučuju film Chlapectví (Boyhood, 166 min). Je v angličtině s titulkama. Jednak se můžete pokusit procvičit svou angličtinu a druhak to zaručuje že v sále nebudu žádní malí uřvaní fracci co všude rozhazujou popcorn.
  3. Zajímalo by mě co za svinstvo věci dávají do laků na nehty. Už jsem stihla zníčit dvě struny. Jupííí....?

Download pro Ts4?

12. srpna 2014 v 21:08 | Samari

No, to je docela rychlé, co? :D


Hlasujte pro design!

15. července 2014 v 18:43 | Samari
Tak, oba jsou hotové. Teď, který tu nechat? Hlasujte v anketě, případně pište do komentářů :).

1.

2.
Právě ho mám nastavený na blogu

3.

Původní design o_o. I pro něj můžete hlasovat!

Bude opět The sims 2

4. června 2014 v 14:13 | Samari

Přesně tak. Mám v plánu pozastavit na nějakou dobu tvorbu v the sims 3 /neplatí pro komix, samozřejmně pokračuje dál/ a budu zase hrát dvojku. Těším se, fakt že jo :D. Trojka je fajn, když vám počítač
uběhá tunu downloadů tak dokonce super ale já jsem prostě dvojkař :D.

A pomatujete jak jsem slibovala nový design? Kašlu na to. Já nejsem...uhm, grafik a moc mi to nejde a ten co tu zatím mám je postačující. Ukoukaný, nudný ale postačující.

Teď se jdou hledat downloady, bejby! *Yay :D*

Co se chystá?

16. května 2014 v 13:26 | Samari

Zdravím ve spolek!

Přínáším naprosto zbytečný informáční článek! Juhů!

1) Poslední dobou se snažím odpovídat, nebo nějakým způsobem reagovat na komentáře. Pokud jste položili nějakou otázku a ode mě nebyla žádná odezva, nebo se vám moje odpovědět nezdála dostatečná, nebojte se ozvat!

2) Sims mě nezlobí víc než obvykle ale dostala jsem nápad. Změřím dobu jak dlouho se mi načítá. Přijímám sázky!

3) Právě pracuju na nějakém obrázku, až ho dokončím tak se vám pochlubím :). Zatím dumám jak nakreslit vlasy. Jinak té potvoře chybí ještě obočí a tělo xD


Ho-hohó!

10. května 2014 v 18:49 | Samari

Dneska jsem zase cvičila na kytaru, a koukala jsem se na internetu po nějakých tabech podle kterých bych mohla hrát. Zabrousila jsem i na youtube kvůli nějakým how-to-play videím (takhle napsané to slovo vypadá divně, co? :D) a nestačila jsem zírat. Proboha, ty lidi byly fakt úžasní! Občas jsem ani jejich ruce nestačila sledovat! Kolik hodin denně cvičí?

Ovšem že jsem podle jejich návodu nic nezahrála. Ale bylo inspirující to sledovat. Lol, připadám si teď docela jako loser :D. Tak jo, to je vše co jsem chtěla! Zavřít pusu a začít cvičit!1) Učíte se pomocí youtube a internetu?
Pokud tancujete tak jestli si hledáte nějaké sestavy, ti co kreslí tak nějaké tutorialy....
2) Našli jste takové video? Klidně napište odkaz!
https://www.youtube.com/watch?v=6x-5bUX-Wkc
Vidíte jeho prsty? Chvílema si ani nejsem jistá jestli je má na ruce nebo mu jenom kloužou po kytaře :DOk,delší už ten článek nebude. Dál už Vám večer otravovat nebudu.

Ještě jsem neumřela

23. dubna 2014 v 18:23 | Samari

Momentálně dělám s Luss. A to na komixu :). Mělo to být překvapení, ale já fakt nemám co přidávat
Ona píše, já fotím a mám na starosti grafickou úpravu. Myslím....že to bude super! Super, jako že něco neobvyklého. Jste zvědaví? image

Doufám že mě za to nezabije :D. Ale těšte se! Já se totiž taky těším, protože mám o celém příběhu jen matnou představu :D.

SamariMedieval

18. dubna 2014 v 11:21 | Samari

Aye!
Tak, pořídila jsem si The sims 3 Medieval :D. Bohužel je jen v angličtině takže občas tomu úplně nerozumím ale dá se. Upřímně, je to změna oproti norm. sims. Oživí to. A mě se to prostě líbí. Příště publikuju pár fotek ze hry :D.

PS: Hraju za královnu která se jmenuje Johana z Alabasty. Je krvežiznivá a bojuje s lupičema. Po zločincích hází vajíčka. Někdy se fakt musím smát když jí pozoruju :D

(Takhle nějak se asi zločinci tváří když je vede k té díře s obludou :D)

Tablet

24. března 2014 v 14:45 | Samari

Omlouvám se že po tak dlouhé době. Máte plné právo mě ukamenovat :D. Mám tu pro vás dvě zprávy, a ani jedna není moc záživná....


Dostala jsem k narozeninám tablet a učím se s ním (respektive se ho snažím nainstalovat ale....) takže by se tu brzo mohl objevit nějaký můj obrázek :). Protože kde jinde se pochlubit že? I když začátky zrovna moc slavné asi nebudou :D.

A do doby neurčité budu zaplňovat rubriku downloady do the sims 2. Proto se prosím nedivte když tu budou jen samé downloady :). To je vše.

Hledám, hledám

12. března 2014 v 14:59 | Samari

Ahojky rozhodla jsem sem dát seznam downloadů co hledám. Možná jste na nějaký narazili a poradíte mi :D. Tak, začneme?

1) Zvířecí skin, nějaký jako tento ale do Ts3


2) Póza do Ts3. Obrázek je Luss. Bohužel si nepamatuje odkud jí má :D

3) Skin, tetování, slider, nwm. Prostě cokoliv co by zdůraznilo simíkova žebra, klíční kosti a tak.

4) Klobouk, nejlépe slaměnýDěkuju :D. Pokud také něco hledáte, nebojte se svěřit :). Jop a právě zprovoznuju dodatek showtime. Strašně se těším! Pokud se to teda podaří....:D. No, domyslet, můžete samy xD


Neeh! Nejedou simíci...

10. března 2014 v 18:09 | Samari
Opět se poslušně hlásím :). No, co říct. Prostě nefungujou. Do hry jsem si před spuštěním dala sice nějaké downy ALE na druhou stranu jsem zase odstranila spoustu sliderů (některé se překrývali a pak nefungovali). Nevím co budu dělat. A jako by už tohle nebylo málo, nefunguje mi ani AMR.

Musela jsem začít hrát odznova kvůli instalačce a člověka fakt otráví když se nedostane ani k zatracenýmu rozšroubovanýmu Hatterovi. To jen kdy něco. Ale vážně :D.

A to jsem chtěla (áno, určitě :D) nafotit nějaké siminky na nový dess. Stáhla jsem si taky parádní tutu (vííí, zbožňuju to slovo!) a chtěla je vyzkoušet. No...co se dá dělat.

****NAZOZENINY**** plán akce

1. března 2014 v 9:48 | Samari

Ahoj lidi :). Takže, dneska mám narozeniny a rozhodla jsem se že uspořádám malou oslavu tady na blogu. Nevím v kolik hodin, ale zhruba po čtvrté by se tu mohly objevovat narozeninové články. Co vás čeká?

  • Určitě nějaká soutěž. Nic náročného: bleskovka, bublinovka nevim, nevim :D
  • Tématické fotky
  • (Možná) minikomix> záleží na hře -_-
  • Grafika (???)
  • Siminka ke stažení
  • Siminku na měsíc Březen :)
Nic velkolepého ale co jste taky čekali, že? :D
Teď mě čeká snídaně a výlet do nákupního centra, protože teta co mě má na starost je přímo posedlá nakupováním a nechápe můj styl oblékání. Preferuju "volné, pohodlné a nejlépe týden neprané". Na svůj věk mám obrovskou nohu a už rok si tkaničky prostě nezavazuju.

Teta je spíš na značky a drahé šperky. Když už se mi z toho obchodu něco líbí tak je to z klučičí sekce. Kdokoliv- prosím zachraň mě! :D


PS: Jedno z PNG z nadpisu je od Jadee. Velký dík (jsem totiž moc líná udělat si svoje :D).

Package

24. února 2014 v 10:45 | Samari

Mám problém. Ano, zase.

Jsem v soutěži na thesims-net.blog.cz . Dneska jsem dostala mail (možná přišel už včera---) se základem simky a slidery. Ty jsem si dala do hry a rozhodla se u té příležitosti taky něco postahovat. Už delší doby si stěžuju že nemám žádné pořadné džiny. Takže jsem stahovala. Možná znáte takovéto downloadové šílenství. U mě to trvá tak dvanáct minut.

No, ale k věci. Napsala se mi tabulka že se nějaké herní modifikace neschodují s verzí hry (hádám že tím mysleli ty slidery). Řekla jsem si že je teda odstraním. Bohužel jsou ztraceny v těch 5 000 package co ve složce mám. Chtěla jsem je hledat podle názvu ale nakonec jsem rozjela velkou akci.

Vždycky po dvacetí položkách package kontroluju. Blbej nápad, jen tak mimochodem.

Takže, neznáte nějakej program na vyhledávání škodlivých downloadů? Vím že něco takového bylo v Ts2 ale možná to někdo vydal i pro trojku.

Já totiž nemám nejnovější aktualizaci hry, protože mi u ní nefungoval crack. Mám verzi kde je hodně bugů, takže se mi třeba nepovedlo rozběhat sloty.Samari
UPDATE 11:22
Představují vám složku mých škodlivých downů:
Nejsem si jistá co dál. Přinejmenším už můžu spustit sims.

Seznam 10 písniček

17. února 2014 v 18:41 | Samari

Rozhodla jsem se sem dát takový malý seznam písniček. Třeba se vám některá bude líbit ☆. Většina z toho je taková inspirativní hudba. Perfektně se hodí proto pustit si na největší hlasitost, zavřít oči a lehnout si. Mých nejmilejších patnáct minut dne :D.

10. Black Phoenix Music - Elven`s Dawn (3:18)


9. Attack on titan- Call your name (4:21)

8. Attack on Titans OST - Eren's Mother Death Theme (1:50)

7. Sad Violin (4:35)

6. Leaves Eyes - Njord (6:14)7. Nightwish- Eva (4:25)

6. Evanescence- Imaginary (4:18)

5. Evanescence- Hello (3:35)

4. Penatonix & Lindsey Stirling- Radioactive (4:24)3. Nightwish- Islander (4:37)

2. Nightwish- The crow and the owl (4:21)
again but what? ^^


1. ???
Chtěla jsem sem dát The Fiddler od Storyteller ale youtube to video zrušil kvůli ličenčním právům. LOL. Bylo tam asi pět let a najednou....Njn :D. Takže pokud máte návrh na video které dát sem nebo jste tu písničku našli, dejte vědět :).

Blog žije už....druhý měsíc!

11. února 2014 v 20:47 | SamariJe to dobrý pocit. Rozhodnutí založit blog. A on žije! Myslím, funguje už druhý měsíc! Je to něco jako takový mazlíček. Věnovat mu dostatek pozornosti, starat se o něj a postarat se o jeho růst....Jsem šťastná víte?

Ale co, k tomu důležitému. Nemám připraveno absolutně nic. Věnuju se teď hlavně čtení, učení a když zbyde čas tak i nějakému focení a všeobecně the sims 3. Nicméně všechno v pohodě. Žádné pozastavení jen....Chtěla jsem prostě napsat.

Chtěla jsem taky přidat tuhle písničku. Možná znáte, je stará ale pořád jedna z nejlepších. Alspoň podle mě. Běhá mi z ní mráz po zádech :D. Viděl někdo film Requiem for a dream? Mě stačí úplně tahle hudba....

A dočetla jsem Memento. Miluju ten konec. Poslední dvě stránky, kousek čokolády a nechte mě být :D.


Bude komix

9. února 2014 v 10:28 | Samari

Zatim nemá název, ale mám vymyšlené tak dva díly dopředu. Bude trošku ve strašidelném duchu. Chci si utřídit myšlenky a udělat si nějaké poznámky, protože se nechci v ději sama ztrácet. Zrovna stahuju nějaké downloady. Počítám že první díl se objeví asi příští pátek (záleží na mojí lenosti).
Musím vymyslet název, udělat úvodovku, postavy, kulisy, samotnou úpravu fotek, napsat text a pak ještě korekturu....Jo myslim že buď ve středu nebo v pátek :). Do té doby -good bye


Další informační článek- SOS

8. února 2014 v 16:05 | Samari

Ahojte, jsou tři věci o kterých chci psát.

1) Seznam OB

Už je skoro hotový. Zatím tam jsou lidi o kterých 100% vím že je tam chci mít. Ale ještě hledám jestli na někoho nenarazím nebo jsem někoho neopomenula.

2) Fotky

Už mám nafoceno, jen udělám nějakou úpravu v PS (simíci byly v partě a maj nad hlavama to otravný modrý kroužítko :D) a hodím to na blog. Bude to první simík kterého uvidíte z mé tvorby. A pak ještě dvě nějaké simky.

3) SOS (✘o✘)

Mám v počítači jakous takous tabulku. Dal mi jí tam brácha. Objevuje se každou hodinu. Mým úkolem je jí odstranit. Myslela jsem že zatím bude prostě stačit kliknout na křížek a pořešit to později. Ale vždycky když se objeví tak mi spadnou simíci. Nevíte jak se jí zbavit? Nebo adresář kde by mohla být uložená? Kdyžtak díky moc ^^

Jasně....Tákže!

7. února 2014 v 21:13 | Samari

Ahoj, mám v plánu udělat si seznam oblíbených blogů. Nebudu ho zveřejňovat ihned, protože bych mohla na někoho zapomenout a to by opravdu mrzelo :(. Zatím si poznamenám adresy do pozn. bloku a publikuju to až si budu na 80% jistá. Samozřejmně to nebude konečné, protože i tak MŮŽU na někoho zapomenout, nebo narazím na nějaký nový fajné blog. Jistě, nemusí to být vzájemné, takže pokud se v tom seznamu ocitnete a mého blogu si nijak nepovažujete, berte to přinejmenším jako jakousy reklamu na váš blog. Přece jen, bude tam na vás odkaz. Toť vše ;)Měj se potenciální OBéčko :DD
Problémy s přihlášením

2. února 2014 v 9:13 | Samari
Někteří možná četli minulý článek (smazaný pro příšernou formulaci) o problémech s přihlášením. Ať je to co je to, dneska to jde. Nevím jestli to bude fungovat celý den (protože včera mě to v průběhu dne samo od sebe odhlásilo) ale to jedno. Pokusím se teď toho co nejvíc publikovat aby ty bylo kdyžtak co číst.
 
 

Reklama
Reklama