POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

miláčkové a miláčci

Calum a Maggie

13. října 2014 v 18:00 | Samari

Ohayo! Přínáším vám další fotky Caluma a jako bonus jeho dívku Maggie. Abych byla upřímná moc jí nemám ráda. Vlastně vůbec. Je taková dost tuctová a jiné věci. Ale k tomu se ještě dostanu.


v c.č.

Oliver a Calum

22. září 2014 v 20:43 | Samari

Právě jsem dopromazala sims fotky a rozhodla se něco hodit na blog. Mám už je dost dlouho ale nebyl čas. Řešila jsem problém s kompem, nešlo mě přihlásit na účet takže jsem byla dočastně na adminovy který je bůhví proč ve španělštině. Každopádně po opravení chybky v registru už je to zase v pohodě. Ale teď je zase problém s USB. Pokaždé když se do něj něco zasune tak se komp vypne. A pak nejde zapnout. Musí se vyndat a zase dát zpátky baterky. Takže nemůžu kreslit na tabletu ani si nabít přehrávač nebo něco vytisknout. Nemluvě o myši nebo klávesnici.


Fotky v celém článku
___________________

Miharu

2. září 2014 v 17:32 | Samari
Miharu je zpáááátky

Přináším pár fotek kde můžete vidět úžasné tetování od Cloe.

Aaaaž na to že tam až tak moc vidět není.

v celém článku

Suu-chan

21. srpna 2014 v 9:38 | Samari
Takže jsem totálně naštvaná. Strávila jsem dvě hodiny na obrázku aby se mi pak počítač vypnul. Bože -_-. Ale můžu si za to tak trochu sama. Strkala jsem USB do počítače, jenže jsem zatlačila moc a on se vypnul. A nešel zapnout. V prvních chvílích mě chytala panika panebože panebože panebože ale stačilo ho vzít zatřepat mu baterkama a byl v pohodě. Pěkně.... Divný. Uh.v celém člááánku navštěvníku :)

Lee

30. dubna 2014 v 15:59 | Samari
Achjo....Co se týče designu tak jsem naprosto rozhozená. Nemám ponětí co udělám. Inspirace, kde jsi?!


Mimochodem, fotky v celém článku. Obsahuje nahotu! image

Will a Luf

29. dubna 2014 v 18:00 | Samari
Aloha! Po dlouhé době nějací simíci. Jsou to dva bratři-dvojčata. Pokud se vám nějakou náhodou zdá že jsou ty fotky rozmazané, tak si představte -ale teď pozor- že je to schválně!
Příjemnou podívanou........

Maya

28. dubna 2014 v 16:44 | Samari
Právě pracuju na fotkách na dalším dílu komixu :3. Zatím vám dám ke kouknutí mojí novou siminu. Totálně miluju její oči. Stáhla jsem je kdesi, vlastně jen tak. Vůbec jsem nečekala že budou vypadat takhle. Ještě jsem ze simky udělala "vlkodlačici" a hra jí krásně podsvítila oči :D.

celí článek

Adriana

24. dubna 2014 v 20:47 | Samari

Představuju vám Adrianu
Založila jsem speciální V.I.P. rubriku pro siminy jako ona. Není roztomilá? Už před delší dobou jsem vám slibovala nějaké její fotky ale....Prostě jsem zapomněla. Omlouvám se image

Bohužel jenom jedna fotka. Omylem jsem mačkala X místo C a tak mám jenom tuhle. Nechápu jak je to -za ty roky co sims hraju- možné!
image

Red Hoodie & Sleeping ugly

10. dubna 2014 v 15:56 | Samari

Nějaké další psycho fotky. Protože pohádek už bylo dost.

POZOR obsahuje krev a ošklivé siminky. Vstup na vlastní nebezpečí.

v celém článku
 
 

Reklama