POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

fotopříběh

Toby Good

23. října 2014 v 19:45 | Samari

Kuk! Zase se hlasím. Tentokrát jen pár screenů Tobyho (pracovní název Ujaisghi Iiasghaq). Je to epizodní postava našeho komixu. Musím na něj prásknout že je to pěkná primadona a na sebe že mám nedostatek dětských hadrů :D. Ale jinak ho mám docela ráda. Možná ho ještě nějak do nečeho zakomponuju, hmmm.

Dneska jsem byla v obchodě (nic neobvyklého) a tu vidím že už v regálech mají čokoládové figurky mikulášů, Mila má zase svůj Vánoční obal a začaly slevy na másla (předpokládejme že do cukroví). Lidi klid, do Vánoc jsou ještě dva měsíce! ALE, díky tomu jsem přišla na to čím obdaruju letos své blízké (máslo je špatná odpověď). A co vy, už víte?


Fotopříběh 1

8. května 2014 v 15:51 | Samari


Lol, konec! :D. Společně s Msyu (simina na obrázku) založím klub pro atraktivní, nicméně single milovníky simíků. Přídejte se k nám! Každý pátek grilovaný sýr pro všechny členy!

Ale teď vážně, prostě sranda, celý tenhle článek neberte vážně, docházejí mi nápady image
 
 

Reklama
Reklama