POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

Září 2014

Oliver a Calum

22. září 2014 v 20:43 | Samari |  miláčkové a miláčci

Právě jsem dopromazala sims fotky a rozhodla se něco hodit na blog. Mám už je dost dlouho ale nebyl čas. Řešila jsem problém s kompem, nešlo mě přihlásit na účet takže jsem byla dočastně na adminovy který je bůhví proč ve španělštině. Každopádně po opravení chybky v registru už je to zase v pohodě. Ale teď je zase problém s USB. Pokaždé když se do něj něco zasune tak se komp vypne. A pak nejde zapnout. Musí se vyndat a zase dát zpátky baterky. Takže nemůžu kreslit na tabletu ani si nabít přehrávač nebo něco vytisknout. Nemluvě o myši nebo klávesnici.


Fotky v celém článku
___________________

Kana

12. září 2014 v 18:56 | Samari |  moje kresby nebo tak něco
Žirafoidní Kana. Narážka na ten krk. Ale co, je to hotové! A nikdo mě už nepřesvědčí abych to snad opravila nebo předělala. Pfffff!


Avatar version <----


Slyšel už někdo z vás The sims 1 build mode soundtrack? Jedničku jsem nikdy nehrála, ale tak nějak z hecu jsem si pustila melodie ze hry. Jen pro porovnání s dvojkou a trojkou. U kreslení potřebuju hudbu, nejlíp nějakou instrumentálku.

Byla hezká. Neříkám nějaká úžasná a asi bych jí nemusela poslouchat pořád ale byla prostě normálně, obyčejně hezká. Vůbec by mi u toho stavět nevadilo. Nechápu co se stalo pak, protože písničky z dvojky jsou pří-šer-né! A u trojky nevím, vypad mi u ní zvuk (hehehe, je docela legrační příběh, víte?) takže nemůžu posoudit. Pusťte si jí, jestli chcete.


Naživu... Jo, pořád ještě.

10. září 2014 v 19:37 | Samari |  moje kresby nebo tak něco
Omlouvám se.
Znáte to škola, kroužky, učení.... Ale to neomlouvá že na blog kašlu. Takže, kde začít?

Luss, promiň ale neboj, fotky budouimage
A vy ostatní, pokusím se napravit svou neaktivitu, nějak. Hah. Fááájn, jde se komentovat!image
A-ah, teď mám pro vás dvě práce.

Lazy kreba Perony. Nedodělaná, ale mám v plánu se k ní vratit. Někdy. Jo, stejně tak chci dodělat jednu co už jsem tady publikovala, snad se k tomu někdy dostanu.Bože :D. Nevím proč ale ten její výraz mě baví čím dál víc. No nic, vzniklo to vlastně náhodou. Psala jsem esej do školy na téma domácí násilí a pak BUM a popadla jsem tablet a začala kreslit. Ještě jsem to nedodělala, vlasy mi moc nejdou.

A stínování. Pamatujete jak jsem tady říkala že to neumím? Tak hej, ve škole jsem se zatím dostali jen k vázám a miskám na ovoce (takže buď můžu do konce svého života kreslit nádobí nebo se doopravdy naučit stínovat tváře) takže jsem improvizovala.

Jak je to u vás na výtvarce? Já jsem se teď dostala do osmý a nevypadá to že bychom měli pokračovat v lekcích stínování. Výtvarnu nám zabrala dopravní výchova. Geniální.

A co z toho vyplývá? Že nemám domácí úkol!


Takže se mějte fajn.

Miharu

2. září 2014 v 17:32 | Samari |  miláčkové a miláčci
Miharu je zpáááátky

Přináším pár fotek kde můžete vidět úžasné tetování od Cloe.

Aaaaž na to že tam až tak moc vidět není.

v celém článku