POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

Ve službách mrtvých /1.díl/

26. dubna 2014 v 8:43 | Samari a Luss |  ve službách mrtvých (komix)
Fotky - Samari
Příběh - Luss^^
v celém článku

Už ani nevím jaké to je probudit se s úsměvem. Od té doby co umřel Christian nejsem schopná se usmát. Nejsem schopná přestat plakat. Mé srdce stále požirá ten smutek z té ztráty. Jsou to přesně čtyři dlouhé dny co se to stalo. Nikdy nezapomenu na ten telefonát. Nikdy v životě. Sotva si na to vzpomenu hlava mi spadne do dlaní a já se rozpláču. Měla to být oslava narozenin mojí nejlepší kamarádky Aubrey. Měly jsme tam jet všichni ale já jsem nemohla.

Konečně se seberu a vstanu. Musím do školy jako každá normalní středoškolačka. I když si normalní nepřipadám. Jsem zlomená,na milion kousků.
Jdu k oknu pomalými kroky. Snažím se nerozplakat. Jenže ono to nejde. Jedu rukou po oknu a skloním hlavu. Kdyby mě tehdy máma pustila na tu oslavu, nemusela bych žít s tím že tady nejsou. Byla to jen nevinná oslava narozenin. Byl tam jen Christian a Aubrey a měla jsem tam být já. Všichni tři jsme byly nejlepší kamarádi.Vím že jsem tehdy mámu prosila aby mě tam pustila. Křičela jsem na ni že tam chci. Ale ona řekla že ne. Bojí se o mě až přehnaně a nechtěla aby se mi něco stalo. Všichni řikají že se určitě opily a měly autonehodu kvuli tomu. Ale já vím že to tak není.
Seberu všechnu svou sílu co mi zbyla a převlíknu se do školy. Pak sejdu dolů po schodech.Máma sedí u stolu a snídá. Odvratím hlavu.
,,Dobré ráno zlatíčko.'' Pozdraví máma.
Neodpovím.
,,Zlato už je ti líp?'' Ptá se máma, je starostlivá. Ale na to už je teď pozdě.
,,Je mi skvěle.'' Řeknu sarkasticky a posadím se na židli.
Máma vstane a já se připravuju že mi dá kazaní, že si nepřeje abych se k ní takhle chovala.
,,Zlatíčko je mi to tak líto.'' Řekne a položí mi ruku na rameno.
,,Vždyť jsi Christana nenaviděla!'' Vykřiknu a snažím se udržet pláč.
Máma si povdechne a posadí se na proti mě.
,,Zlato, to není pravda.''
,,Kdybys mě tam pustila nemuselo se to stát!'' Ve skutečnosti to myslím tak že bych s tím nemusela žít, ale to se před mojí křesťanskou mámou bojím vyslovit. Podle ni je tohle hrozné rouhaní.
,,Isabello Floressová, kdybys na tu party jela, byla bys mrtvá spolu s nimi. Můžeš děkovat Bohu že tě před tou katastrofou uchránil.'' Řekla máma. Nenavidím když mi řiká i přijmením.
,,Tím chceš říct, že je dobře že jsem neumřela. Že jsem to neschytala s nimi?! Mami já jsem Christiana milovala!'' Slyším sama sebe jak hystericky křičím.
,,Vždyť jsi ještě mladá, nevíš co je láska.'' Řekne máma,a já s tímhle zmizím s prasknutí dveří.
Ve škole to bylo ještě horší. Nedokázala jsem se přestat trápit. A taky ty soucitné pohledy všech mi lezly krkem. Když jsem seděla na židli zaslechla jsem rozhovor,dvou mých spolužaček.
,,To je ta holka Christiana.'' Řekla jedna a pokývla mým směrem.
Druhá se hned přidala.
,,Slyšela jsem že se opil a zabil Aubrey. Chudáci.'' Obě soucitně přikývly.
Byla jsem vzteky bez sebe,nechápala jsem jakto že ty holky nemají žádnou soudnost a mluví o tom přímo přede mnou. Copak nevidí že jsem z toho zničená? Chtějí mě zničit ještě víc? Christian není žádný vrah! Vím to. Věřím mu.
Hned ze školy jem vyzvedla Christianovu mladší sestru. Byla jediná věc co mi po Christianovy zbyla. Nebyli si sice moc podobní,protože nebyly vlastní sourozenci. Ale já jsem měla pocit že má Christianovy oči. A i když mi máma zakázala na ten pohřeb jít šla jsem. Nebylo tam moc lidí,jen pár znamých z rodiny. Ze školy jsem přišla jenom já. Všichni byly přesvědčeni že Christian je vrah. Když jsem tam stála a držela malou Annu za ruku, bála jsem se. Věděla jsem že je to konec. Chlápek co stál u pultu smutně rozmlouval o tom jaký byl Christian pilný student, jak byl milý. A jak to mohl sakra vědět?! Vůbec ho neznal. Jediný kdo ho opravdu znal jsem byla já a Anna.
Potom co proběhl obřad všichni odešly. Vzala jsem Annu za ruku a kráčela k Christianovu hrobu.
,,Bello? Myslíš že půjde bratříček do nebe?'' Zeptala se mě Anna a rozplakala se.
Bylo mi tak líto,Chritian nás obě vždycky chránil. A teď tu není.
Vzlykla jsem a stiskla Anně ruku.
,,Vím jistě,že je těď v nebi.'' Hlas se mi třásl.
,,Bello ale já chci Christiana obejmout!'' Její hlas se rozléhal po celém hřbitově. Když jsem to uslyšela málem jsem se svezla k zemi.
Taky ho chci obejmout. Chci mu toho tolik říct. Chci mít šanci se rozloučit.
Prosím.
A pak jsem slyšela třepotaní křídel. Jako by do sebe narážely v obrovké rychlosti. Bylo to nepřijemné a tak jsem zavřela oči. Myslela jsem že je to ze stresu. Jenže když jsem je otevřela. On tam stál, jako by byl živý. Šokovaně jsem si protřela oči. Ale on tam stál pořád.
,,Isabello....'' Ten hlas. Měla jsem husí kuži.
,,Isabello, prosím netrap se,kvuli mě.''
Chtěla jsem mu taky něco říct ale nemohla jsem. Moje tělo nebylo schopné vydat ani hlásku. Klepala jsem a slzy mi telky proudem.
Pak mi to ale došlo. Anna je semnou. Vrhla jsem na ni pohled plný zmatku a vyděšení.
,,Bello co je?'' Zeptala se. Pořád ještě uplakaná.
,,Anno? Viděla jsi ho?'' Moje otázka zůstane viset ve vzduchu. Anna se odvratí a pak se znovu rozpláče.
,,Viděla jsi ho?'' Naléhám.
,,Koho?'' Řekne zmateně Anna.
A já se zarazím. Neviděla to? Pak se ale přinutím zkrotit protože by mi mohly zakázat stýkat se s ní. A to by mě zničilo. Potřebuju ji. A tak jsem ji stiskla za ruku.
,,Nic, asi se mi to jen zdálo.'' Ale sama vím co jsem viděla.
Otázky od Luss:
Líbil se vám 1.díl?
Jaké z toho máte pocity?

Otázky od Samari
Co říkáte na komix na kterém se podílejí dvě blogerky?
Líbila se vám taková úprava fotek nebo je to moc nepřehledné?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luss^^ Luss^^ | Web | 26. dubna 2014 v 11:10 | Reagovat

Ta uprava fotek je božská,byla bych ráda kdyby jses ji držela. Ono se mi to pak píše uplně samo s takovýma pěknýma obrázkama. :-)

2 Ifča Ifča | Web | 26. dubna 2014 v 12:32 | Reagovat

Je to zajímavé. :-) Jen mě zajímá co se z toho vyklube za žánr. (Budu se bát nebo brečet? :-D ) Jste šikovný holky, povedlo se vám to. :-) Jsem zvědavá jak dlouho vám to vydrží. Fotky taky super. ;-)

Btw. Vážně to budete dávat na blogy obě?

3 Cilka Cilka | Web | 26. dubna 2014 v 22:23 | Reagovat

Celkom zaujímavý komix... Myslím ale, že ako takého tušáka mám, ako sa to bude vyvíjať :D. Taktiež skvelý nápad sa takto spojiť. Jaj, tá mama je šlahlá na hlavu :X...

4 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 27. dubna 2014 v 11:34 | Reagovat

Hmm vypadá to moc dobře..:) Komix vypadá zajímavě, povedlo se vám to..:) Bych taky potřebovala někoho kdo by za mě vymýšlel příběh a já bych fotila..:D

5 Katy Katy | Web | 28. dubna 2014 v 16:05 | Reagovat

ty fotky jsou fakt úžasné!:) a komix vypadá hodně zajímavě!♥ a je hezké že ho vytváříte spolu♥

6 Saanma Saanma | Web | 28. června 2014 v 15:45 | Reagovat

Díl se mi velmi líbil, fotky jsou hezky upravené. :) Upřímně, holky, vám vzdávám čest, protože u dvou lidí je někdy těžké domluvit se. Vám to ale jde. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama