POZOR
Všimla jsem si že na nějakých komentářích jsem podepsaná jako siminka. Nedokážu říct proč, jsem totiž normálně uložená jako Samari. Siminka je admin úplně jiného blogu takže... Eh, error? jak? proč? Každopádně se omlouvám pokud jsem tím někoho zmátla. Doufám že se to už nebude opakovat. Nějak. Heh...

Poslední chvíle /první část/

1. března 2014 v 19:27 | Samari |  minikomix -poslední chvíle
Původně to měl být jen jednodílný komix,ale něměla jsem chuť po páté zapínat hru -_-.


V celém článku

"Tys fakt přišla!" zvolal pobaveně. Sabbie mu uraženě odpověděla. "A cos čekal?". Kluk sice pokýval hlavou ale nevypadal moc přesvědčivě.
"Jednou jsem řekla že příjdu. A tak jsem tady!". Už to neznělo tak skvěle jak si Sabbie představovala. Ale čert to vem. Kluk se usmál a ukázal na sebe. "Gil" Divný jméno,pomyslela si. "Já jsem Sabrina."
"Asi půjdem dovnitř, že?" pobídla nervózně Gila. "Asi." Usmál se na ní. Tehdy Sabbie napadlo že možná chodit neměla.
Než stačila vyjádřit svoje pochybnosti nahlas, podivně pojmenovaný kluk jí chytl za ruku a vtáhl dovnitř. Jen co vešli dovnitř, jeho náhlý záchvat sebejistoty ho rychle opustil.
Oba dva zůstaly nervózně stát před chlapcem a očividně jeho dívkou. Ani jednoho znich příchod Sabbie a Gila z míry nevyvedl. Kluk bolestivě svíral dívčinu ruku, která na něj zbožně upírala obě oči.
Ten kluk se o chvíly později představil jako Tedd a ta holka byla Julie. Ale nikdo jí tak neříkál. Pro všechny už od základky byla prý Juvii. Ten detail nebyl nijak podstatný ale Julie, nebo spíš Juvii dávala Sabbie najevo že pro tuhle chvíly neexistuje nic důležitějšího než vědět že má přezdívku už od základní školy. A to prosím ze zcela neznámých důvodů!
Dřív byla určitě hezká. Pomyslela si Sabbie. Typ na kterej letí všichni kluci. Velké oči, dlouhé vlasy a štíhlá postava. Štíhlá....Ne ta holka byla až moc hubená. Sabbie se zdálo že že se Juvii každou chvíly zlomí v pase.

Byla na Tedovy přímo přilepená. On se k ní moc nehlásil. Radši držel ruce v pěsti než aby jí objal. Proč? Ani jeden z nich nevypadal na první pohled sympaticky.
Gil ukázal na Sabbie. "Ona odpověděla. A přišla!" dodal užasle. Abyste si nemysleli že jde o něco mimořádného. Byl to jen inzerát kde hledaly čtvrtého tanečníka do skupiny. Dobře, Sabie nečekala zrovna studio ale takovouhle díru taky ne. A už vůbec ne Červenovlasého Gila, Tedda husté obočí nebo Panenku Juvii.

Tedd se na Sabbie ani nepodíval jen něco něco neurčitě zamumlal. Juvie s chichotem navrhla ať teda ta holka něco zkusí. Sabbie se na ně usmála. Bez odezvy.
"Prosím Tedde, nech jí něco zkusit! S takovouhle na žádnou soutěž nejedem!" sepnul Gil ruce. "Jop Tedoušku! Toho posledního si prohodil oknem!" řekla Juvii vyčítavě a dramaticky ukázala na rozbité okno.
Tedd zvedl konec jednoho ze svých kolosálních obočí do neuvěřitelné výšky ale souhlasil. Všichni se přesunuly do středu místnosti kvůli většímu prostoru.
"Můžeš začít, princezno." usmál se úlisně.

Poznámka Samari>>> Uááá to jeho obočí :D!!! V jeho tvoření jsem selhala. He is ugly monster!!

Juvii zasedla veškeré místo na křesle tím svým drobounkým tělíčkem. Sabbie se neubránila myšlence že může vážit jako desetiletý děcko.
Poznámka Samari>>> Prosím zatleskejte všichni Sabbie. Nejsem si jistá jestli by někdo další dokázal tančit v takovýchto botách. Omlouvám se, moje chyba :D
Juvii se zasmála. Nebylo jisté čemu, jestli Sabbiině tanci nebo její nervozitě každopádně jí přijaly. I kdyby jen proto že byla poslední možnost, Sabbie měla radost. Ona si taky nemohla zrovna vybírat.
Potom následovaly dva důvěrné rozhovory mezi holkama a klukama. Mezi Juvii a Sabbie vypadal asi takto "Jéstli sáhneš na mýho Teďouška tak....!" a následovalo výhružné mlčení. Sabbie si nedokázala představit že by jí Juvii něco udělala s těma jejíma drobounkýma ručkama ale pro jistotu byla ráda že o ní Teďoušek zájem nejeví.
Gil se otočil "Tak jo holky *zde si představ perverzní smích* je čas zkoušet!" Takhle brzo? Napadlo by Sabbie. Kdo by čekal že už mají do soutěže jenom týden?

Ano, přesně tak. Konec první části.


>Dnesk mi to nemyslí, promiňte. Zrovna jsem dočetla jednu knížku o které jsem si myslela že je fakt skvělá ale ten závěr byl totální kravina. Z čista jasna přišel bůh a odnesl spravedlivé duše do nebe. Lidstvo bylo zachráněno. Potenciál knihy byl ale ten tam. Jakže se tomu říká? Deus ex machina? A to ze začátku šlo o tom že kluk usiloval o holku která byla znásilněná a bála se jít do vztahu....Hmmm.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cilka Cilka | Web | 1. března 2014 v 23:35 | Reagovat

V tomto príbehu som sa mierne strácala... Okay, nie poviem to rovno - strácala som sa úplne.
Na mňa príliš veľa mien hneď na začiatok, čítala som pomaly a snažila som sa si všetko poskladať do súvislosti, ale ani ma nenapadá o čom ten príbeh môže byť, strašne zmätená som z prvej časti.

2 Samari Samari | Web | 2. března 2014 v 8:40 | Reagovat

[1]: Jop, já vím :D. Na příběhy nebo tak nemám talent, ale chtěla jsem něco takového udělat protože fotkama na téma vás bombarduju i tak dost :-D. Není to myšleno ani vážně, proto je to jen minikomix :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama